Chalupa Sihelne

Chalupa Sihelne je zcela nový apartmánový projekt v podhůří Javorníků a Beskyd, v obci Velké Karlovice. Okolí ubytování představuje spoustu lákadel pro pěší, jako zachovalé pastviny s menšími stády ovcí, stromy, které znají příběhy předků nebo horská stavení, kde se dodnes hospodaří. 

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Chalupu si můžete rezervovat buď celou, až pro dvacet lidí, nebo si lze pronajmout jednotlivý pokoj. V přízemí najdete společenskou místnost, kam se pohodlně vejde celé osazenstvo chalupy a můžete tak trávit čas pohromadě. Scházet se budete i ve společné kuchyni s moderním vybavením v podobě dvou lednic, mrazáku a sporáku. Nechybí ani varná konvice, toustovač a kávovar s kávou italské značky Illy.

Kde budete spát

V přízemí chalupy se můžete ubytovat v jednom ze tří dvoulůžkových pokojů a jednom třílůžáku. V patře si potom pronajměte dvoulůžkový pokoj se samostatnou kuchyní nebo apartmán s obývacím pokojem a samostatnou kuchyní včetně kávovaru, pokud cestujete s dětmi. Přestože se jedná o chalupu, všechny pokoje jsou nově zařízené s použitím kvalitního dřevěného nábytku s kontrastními moderními prvky.

Co tam můžete dělat

Přímo u Chalupy Sihelne se nachází jedna z běžkařských tratí. Obujte tak běžky a udělejte si celodenní výlet na Velký Javorník nebo na obzory Vsetínských vrchů. Potěšení i zábavu v okolí Chalupy Sihelne naleznou i milovníci koní, v blízkosti je středisko s možností jízdy na koních. Mezi oblíbené letní aktivity také patří pěší turistika. Je vám horko? Zajděte se smočit na koupaliště „Na Stanoch“. Na konci dne se cítíte unavení? Načerpejte nové síly ve finské sauně nebo odpočívárně. 

Co byste měli ještě vědět:

  • Parkovat můžete přímo před chalupou
  • Nemusíte se bát, že byte tu byli odříznuti od civilizace – wifi připojení tu chytnete
  • Postele Boxspring vám zaručí ten nejpohodlnější spánek
  • Chalupa je také vhodná pro pořádání teambuildingových akcí

Další nabídky v této lokalitě

Miura hotel

Upper Class

2 Roubenky na stráni

Kouzelné roubenky

Mátěráda

Kouzelné roubenky

Endemit Boutique Hotel & Spa

Boutique hotely

Mezi lukami

Boutique hotely