Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Malebná červená chaloupka s bílými okny, kolem ní velká zahrada s potůčkem a jezírkem, hřiště pro děti a pro dospělé posezení u ohniště. Všude kolem zeleň, rozkvetlé louky a ničím nerušený klid. To vše přijeďte, stejně jako my, objevit do Chalupy na horách, ukryté v srdci Krkonoš.

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Chalupa se pronajímá pouze jako celek. Majitelka Tereza se o ni stará s láskou a to je poznat na každém rohu. Do detailů vyzdobený interiér, vždy čerstvě posekaná tráva, nachystané dřevo, abyste si mohli opéct buřty. Není se čemu divit, že je chalupa stále plná, takže s rezervací si určitě pospěšte.
Číst více
Vítěz v kategorii Kouzelné roubenky 2019
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Kolo / Elektrokolo
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly

Naše tipy

V srdci Krkonoš

Chalupa se nachází v Krkonošském národním parku, poblíž největších lyžařských středisek Pec pod Sněžkou a Černá hora. Lysečinské údolí svou polohou zaručuje krásné a klidné prožití dovolené s výbornou dostupností všech možných aktivit. Ať už se rozhodnete vyrazit pěšky, na kolo nebo na lyže, chalupa je ideální výchozí bod.

Pramen Labe

Kdo se vydá do Krkonoš za túrami a obdivováním krás přírody, neměl by vynechat výlet k prameni největší české řeky Labe. Pramen Labe vyvěrá na Labské louce, ležící v těsné blízkosti státní hranice s Polskem.

Krásná zahrada

Okolo chaloupky vám budou k dispozici 4 tisíce metrů čtverečních zelené plochy s potůčky a jezírky - od jara až do podzimu je tedy ideální trávit čas venku, pokud to počasí dovolí.

S dětmi na výlet

Pro vaše ratolesti je okolí plné možností, co podnikat. Ať už je to výtvarná dílna, kde si zkusí vyrobit něco z keramiky anebo třeba lanové centrum v Janských Lázních.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dolní Lysečiny 22
542 26 Horní Maršov
Navigovat Web

Ubytování

Parkování. Bez domácích mazlíčků.

Zařízení