Chalupa na horách

Malebná červená chaloupka s bílými okny, kolem ní velká zahrada s potůčkem a jezírkem, hřiště pro děti včetně skluzavky a pro dospělé posezení u ohniště. Všude kolem zeleň, rozkvetlé louky a ničím nerušený klid. To vše přijeďte stejně jako my objevit do Chalupy na horách, ukryté v srdci Krkonoš.

Vybavení

Jak to tam chodí

Chalupa se pronajímá pouze jako celek. Přeci jen se sem vejde ideálně šest lidí, takže tak akorát pro vaši rodinu. Majitelka Tereza se o ní stará s láskou a to je poznat na každém rohu. Do detailů vyzdobený interiér, vždy čerstvě posekaná tráva, nachystané dřevo, abyste si mohli opéct buřty. Není se čemu divit, že chalupa je stále plná, takže s rezervací si určitě pospěšte. 

Kde budete spát

V přízemí chalupy najdete prostornou sednici s oranžovými kachlovými kamny, které jsou stále funkční, a tak na nich můžete v poledne připravovat oběd pro celou rodinu nebo u nich v zimě jen tak posedět s horkým kakaem a ohřát se. Nemusíte se bát, že vařit budete muset jen na kamnech, v chalupě je i moderní, plně vybavená kuchyň. V patře jsou potom umístěny ložnice až pro devět lidí, koupelnu a toaleta. 

Co tam můžete dělat

Chalupa se nachází v Krkonošském národním parku, poblíž největších lyžařských středisek Pec pod Sněžkou a Černá hora, takže pokud jste nadšenými lyžaři, tady máte dva tipy kam na sjezdovky. V teplejších dnech si udělejte túru na nejvyšší horu České republiky, Sněžku. My jsme chtěli vidět východ slunce, takže už v pět hodin ráno jsme stáli na vrcholu. 

Co byste měli ještě vědět:

  • V chalupě najdete wifi připojení
  • Parkovat můžete na zahradě
  • Své čtyřnohé miláčky musíte pro tentokrát nechat doma
  • Kachlová kamna nadchnou nejen vás, ale i vaše ratolesti

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Kouzelné roubenky 2019 Vítěz v kategorii Kouzelné roubenky 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Ledárna

Kouzelné roubenky

Roubalka

Kouzelné roubenky

Chata Hradečanka a Jeřabinka

Boutique hotely

Brusírna

Kouzelné roubenky

Residence Grand

Apartmány