Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

V Jizerských horách je spousta chaloupek, ale jen málokterá vás okouzlí tak, jako Koškovka. O tuhle malebnou chalupu se stará milá majitelka Katka s rodinou a na první pohled poznáte, že tu všechno dělají pečlivě a hlavně s radostí. Koškovka svým hostů poskytne útulný domov plný horského odpočinku.

 

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Za nás je nejkrásnějším místem na Koškovce prostorná světnice s obrovskými kachlovými kamny, za kterými se dá krásně lebedit. Světnice je takový středobod celé chalupy, kde je jak kuchyň, tak velký jídelní stůl s výhledem a také obývací část.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště

Naše tipy

Výlety po okolí

O zábavu budete mít v Bedřichově postaráno jak v létě, tak v zimě. V okolí je nespočet turistických tras a cyklostezek, které se v zimě mění na běžkařské tratě. Ať už jste tedy sváteční turista nebo zdatný sportovec, vždycky se tu pro vás něco najde.

Kde budete usínat

V patře jsou dvě ložnice, každá po čtyřech lůžkách, k dispozici je také jedna dětská postýlka a v prostoru mezi nimi je ještě rozkládací gauč pro dvě osoby.

Za dobrým jídlem

Pro milovníky dobrého jídla je pět minut pěšky od Koškovky bistro Maliník, případně si můžete udělat o něco delší výlet za vynikající kuchyní na Prezidentskou chatu.

Zasloužený relax

Koupelna je na Koškovce jedna velká společná a najdete v ní také infrasaunu, která je ideální na regeneraci po výletech v Jizerkách.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bedřichov 1639
468 22 Jablonec nad Nisou
Navigovat Web

Ubytování

WiFi

Zařízení

K využití je také venkovní gril a ohniště Parkování