Chalupa Koškovka

V Jizerských horách je spousta chaloupek, ale jen málokterá vás okouzlí tak, jako Koškovka na kraji Bedřichova. O tuhle malebnou chalupu se stará milá majitelka Katka s rodinou a na první pohled poznáte, že tu všechno dělají pečlivě a hlavně s radostí. Koškovka svým hostů poskytne útulný domov a i když sem třeba pojedete jen na pár dnů, tak si na čerstvém horském vzduchu neskutečně odpočinete.

Cena od2000 Kč Objekt /noc

Jak to tam chodí

Za nás nejkrásnějším místem na Koškovce je prostorná světnice s obrovskými kachlovými kamny, za kterými se dá i krásně lebedit. Světnice je takový středobod celé chalupy, kde je jak kuchyň, tak velký jídelní stůl s výhledem a také obývací část. Pokud vám bude počasí přát, můžete si užívat sluníčka na terase, která je přímo pod kuchyňskými okny. V zadní části zahrady je schované ohniště, takže si tu můžete udělat i pořádný táborák.

Kde budete spát

Na Koškovce se ubytuje až 10 osob, k tomu je k dispozici jedna dětská postýlka. V patře jsou dvě ložnice, každá po 4 lůžkách, a v prostoru mezi nimi je ještě rozkládací gauč pro 2 osoby. Koupelna je jedna velká společná a najdete v ní také infrasaunu, ideální na regeneraci po výletech v Jizerkách.

Co tam můžete dělat

O zábavu budete mít v Bedřichově postaráno jak v létě, tak v zimě. V okolí je nespočet turistických tras a cyklostezek, které se v zimě mění na běžkařské tratě. Ať už jste tedy sváteční turista nebo zdatný sportovec, vždycky se tu pro vás něco najde. Pro milovníky dobrého jídla 5 minut pěšky od Koškovky bistro Maliník, případně si můžete udělat o něco delší výlet za vynikající kuchyní na Prezidentskou.

Co byste měli ještě vědět

  • Wi-fi je v ceně
  • K využití je také venkovní gril a ohniště
  • Dřevo mají hosté k dispozici
  • Parkování je možné u chalupy

Další nabídky v této lokalitě

Jelení kout

Kouzelné roubenky

Pytloun Grand Hotel Imperial

Hotely

Tiny House Done

Glamour camping

Chalet Bedřichov

Kouzelné chalupy

Hausboaty Ypsilon Golf Liberec

Glamour camping