Chalets Jasná Collection

Kouzelné místo na Slovensku

Jasná Nízké Tatry je největší lyžařské středisko na Slovensku s širokou škálou možností trávení volného času, a to nejen během zimní sezóny, ale takřka po celý rok. V obklopení krásné přírody a hor tady přímo u sjezdovky najdete prostorné apartmánové chaty v podobě typických horských Chaletů Jasná, vítejte v Tatrách!

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Tyto Chalety a chaletové apartmány, které se nacházejí přímo v oblíbeném celoročním středisku Jasná, nabízejí příjemnou horskou atmosféru, pohodlí domova a neopakovatelný výhled na Chopok či nejlepší sjezdovky na Slovensku. U každého Chaletu se nachází parkoviště a v přízemí je také vlastní lyžárna. Protože majitelům záleží na komfortu svých hostů, tak zavedli novinku v podobě Chalet Service, která zabezpečuje všechny služby, které se od čtyřhvězdičkového hotelu očekávají.

Kde budete spát

Chalets Jasná Collection**** jsou svou rozmanitou nabídkou ideální volbou pro skupiny 4 a více lidí. Vícepodlažní apartmány nabízejí příjemý komfort a dostatečné pohodlí v prostorném interiéru. Moderně zařízené, jednopodlažní apartmány Modern ve stylovém designovém provedení poskytují zase soukromí a příjemný pocit domova.

Co tam můžete dělat

Ten pravý horský oddych najdete v privátním wellness, který je vybaven saunou a odpočívárnou. V některých chaletech na vás čeká dokonalý relax ve venkovní vířivce, která se stane vaším útočištěm po namáhavé turistice i po celodenním lyžování.

Co byste měli ještě vědět

  • Snídani vám připraví a donesou přímo do vašeho chaletu.
  • Objednat si můžete i svého kuchaře nebo další cateringové služby.
  • Každý chalet má svůj krb a balkón nebo terasu
  • Během vašeho pobytu vám rádi zapůjčí i lyže.

Další nabídky v této lokalitě

Nordik 1496

Kouzelné chalupy

Stará Izba

Kouzelné roubenky

Hotel Pošta

Boutique hotely

Chaty Urbanove sestry

Kouzelné chalupy

Chalúpka Borové

Kouzelné roubenky