Chalet Lomnica

Kouzelné místo na Slovensku

Vychutnejte si chvíle pohody a relaxu nebo prožijte aktivní dovolenou v jednom z nejkrásnějších koutu Slovenska, v Národním parku Vysoké Tatry. Turistika, cyklistické trasy, lyžování, aquaparky, grilovačka a zábava pro děti a dospělé Vás čeká v Tatranské Lomnici, kde majitelé zřídili ubytování ve stylu kanadského srubu. Původně chalet stavěli sami pro sebe a je to tu opravdu znát. Přijeďte se přesvědčit sami. 

Cena od13000 Kč Objekt /noc

Kapacita až 12 osob

Vybavení

Jak to tam chodí

Horská chata je moderně a vkusně zařízená, plná dřevěných trámů a masivního nábytku. V přízemí najdete velký společný prostor s posezením u krbu, jídelní částí a plně vybaveným kuchyňským koutem s barem. Odtud je vchod na terasu, kde najdete drobné posezení nebo třeba houpačku. K chaletu náleží i velká a upravená zahrada, vybízející k nejrůznějším hrám nebo letnímu opalování. Jako hosté máte k dispozici i lyžárnu včetně technické místnosti s pračkou a sušičkou. 

Kde budete spát

Chalet disponuje kapacitou deset lůžek, kdy jeden pokoj pro dva je v přízemí a zbylé čtyři poté v patře. Všechny pokoje jsou vybavené pohodlnými manželskými postelemi, šatní skříni a televizí. Každý má také soukromou terasu s výhledem na okolní panoramata. Na každém poschodí pak máte k dispozici koupelnu s proskleným sprchovým koutem a toaletou.

Co tam můžete dělat

V přízemí chaletu také najdete soukromé wellness. Čeká tam na vás prosklená finská sauna s odpočívárnou a venkovní vířivka s výhledem na Lomnický štít. Na zahradě můžete posedět pod pergolou a grilovat. Přesto se jezdí do Tater především za turistikou, přeci jen jste jen kousek od Lomnického štítu. Pro ty, co si netroufnou na něj vyjít pěšky, necelý kilometr od chaty je nástupní stanice lanové dráhy. To platí i pro zimní období, lyžování na štítu rozhodně stojí za to. Dáváte přednost běžkám? V okolí vede skoro 30 kilometrů běžeckých tras.

Co byste měli ještě vědět

  • Wifi připojení je samozřejmost.
  • Vedle chaty je zastřešené parkování až pro čtyři auta.
  • V okolí najdete spoustu obchodů s potravinami a restaurací.
  • Domácí mazlíčky nechte raději doma.

Další nabídky v této lokalitě

Gašperov mlyn

Malé penziony

Mountain Resort Ždiar

Apartmány

Nordik 1496

Kouzelné chalupy

Horský Hotel Sliezsky dom

Hotely

Chata Kamenie

Kouzelné chalupy