Chalet Eisner - Chata Petra

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Pod zastřešující název Chalet Eisner spadají dvě horské chaty, které byly během dvou let postaveny v srdci Krkonoš. Česko-rakouský manželský pár si tak splnil svůj dlouholetý sen, poskytovat stylové a jedinečné ubytování v horách. Kromě chaty /Petra se můžete ubytovat i v druhém chaletu  s názvem Elisabeth.

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Horská chata Petra se nachází ve Velké Úpě, jen několik metrů od hlavní sjezdovky Portášky. Nabízí moderní ubytování v naprostém soukromí, přesto však s ojedinělým servisem. Při příjezdu na vás bude čekat sympatická dcera majitelů s klíči od chaty, pomůže vám se zavazadly a provede vás chatou. Kdybyste cokoliv potřebovali, bude vám celou dobu k dispozici. Ať už se bude jednat o nákup potravin, radu kam vyrazit na túru nebo o zajištění odvozu na výletní místo. V zimních měsících je také zajištěn transport z parkoviště na chatu.

Kde budete spát

K dispozici vám jsou dvě ložnice, každá pro jeden pár a jeden čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky. V horním patře se také nachází dvě koupelny se sprchovým koutem i vanou a dvě samostatné toalety. Interiér, kterému dominuje dřevo, s citem zařídila sama majitelka Ingrid Eisner ve stylu alpských chaletů. Nechybí zde ani prostorná a plně vybavená kuchyň. Nejen pro vaše ratolesti je v chaletu připraven herní koutek s deskovými hrami, hračkami nebo šipkami, takže o zábavu bude jistě postaráno.

Co tam můžete dělat

Ať už jedete na hory v létě nebo v zimě, nudit se tu nebudete. Za hezkého počasí stojí za to vydat se na Stezku korunami stromů, kam sice trochu pošlapete do kopce, ale dolů se můžete svézt na tobogánu a užít si tak trochu adrenalinu. Jste-li spíše sportovně založení, vydejte se na nejvyšší vrchol České republiky. Kdo nevylezl na Sněžku, jako by nebyl. Chápeme ale, že vaše děti tříhodinovou cestu do kopce neocení, pak je vezměte například do Pece pod Sněžkou na bobovou dráhu. V zimě naopak využijte lyžování ve Skiareálu Velká Úpa, nebo pokud máte k dispozici auto, přibližte se k lyžařskému středisku Černá hora. Na konci dne se ohřejte ve finské sauně a následně si všichni poseďte u krbu se sklenkou vína z místní vinotéky.


Co byste měli ještě vědět

  • V hlavní sezoně jsou možné pobyty na minimálně 5 nocí
  • Majitelé vám rádi zařídí nákup a dovoz potravin až na chatu
  • Potřebujete pohlídat děti? Žádný problém
  • Domácí mazlíčci jsou vítáni po domluvě

Další nabídky v této lokalitě

Konopindova chata

Kouzelné chalupy

Brusírna

Kouzelné roubenky

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Šípková

Kouzelné roubenky

Aparthotel Svatý Vavřinec

Hotely