Chalet 12

  5 (0 hodnoceni)

  Neslyšeli jste dosud o pojmu chalet a říkáte si, co to znamená? Jedná se o horské dřevěné domy pro větší skupiny lidí. A tahle horská chata se nachází v Harrachově, v srdci Krkonoš. Uprostřed města a veškeré občanské vybavenosti, ale přesto daleko od hluku v dokonalém soukromí. A proč Chalet 12? To už musíte zjistit sami přímo na místě činu. 

  Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Wifi
  Zobrazit veškeré vybavení

  Jak to tam chodí

  Chalet 12 je skvělou ukázkou skloubení přírody a luxusu. Jelikož se chata pronajímá pouze jako celý objekt, budete tu mít soukromí a najdete v něm vše, co potřebujete. V přízemí máte k dispozici plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a prostorným obývacím pokojem, kam se zaručeně vejdete všichni. A když ne, kolem chalupy se rozprostírá veliká zahrada.

  Kde budete spát

  Chata, jak jsme už psali, je vhodná především pro větší skupinu lidí – vejde se vás do ní až 10. V prvním patře jsou tak pro vás připraveny tři dvoulůžkové pokoje a koupelna s vanou a toaletou. Druhou koupelnu můžete využít v přízemí chaty. V druhém patře si ustelete v dalších dvou pokojích s oddělenými postelemi. Všechny místnosti jsou minimalisticky zařízeny. Přeci jen, co jiného potřebujete v ložnici kromě postele a malé komody?

  Co tam můžete dělat

  Kdo by nemiloval Krkonoše a jejich krásnou přírodu. V okolí Harrachova je nespočetné množství možností trávení volného času, ať už jste milovníky sportu, přírody nebo památek. Můžete tu čas trávit aktivně i relaxovat. Mumlavské vodopády, Janské Lázně, Obří důl, muzeum skla v Harrachově nebo třeba pramen Labe. To je jen malý výčet aktivit, které stojí za to. Vyrážíte-li s dětmi, naplánujte jim den v lanovém centru nebo na bobové dráze a uvidíte, jak večer budou spokojeně usínat. Vy si pak můžete sednout na terasu a ogrilovat kus dobrého masa.

  Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi je zde samozřejmostí
  • Domácí zvířata jsou zde zakázána, pošlete je raději k babičce na prázdniny
  • Auto můžete nechat v zastřešeném parkovacím stání přímo u chaletu
  • Jen pár kroků od chaty najdete plno obchodů, barů a restaurací
  • Sjezdovky máte v zimě také doslova za rohem

  Další nabídky v této lokalitě

   Chalupa v Jizerkách

   Kouzelné chalupy

    Chalupa nad Popelkou

    Kouzelné chalupy

     Montanie

     Hotely

      Resort Sv. František, Erlebachova bouda

      Hotely

       Chata Buffalo

       Penziony