Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 260 Kč
za noc
Už jste někdy slyšeli deštný prales? Je to doslova orchestr bujného života, který střídá své denní a noční směny a vy se můžete každým dnem učit jeho rytmus a poznávat jeho překrásnou živost. Možná některý z jeho obyvatel zabloudí téměř až na práh vašeho místního příbytku přilákán plodem čokoládovníku nebo ananasu v zahradě. Z té je to jen pár minut pěšky na romantickou bílou pláž Playa Chiquita. Kousek odsud můžete ochutnat i věhlasnou čokoládu původních indiánských obyvatel Bribri. Vítejte v Porto Viejo de Talamanca na jižním pobřeží Kostariky.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zenově kulatý dřevěný bungalov je postavený v duchu feng-šuej tak, aby jeho tvar podporoval cirkulaci životních energií v domě. Najdete jej obklopený džunglí v Puerto Viejo de Talamanca ve zcela bezpečné čtvrti. Ve velké tropické zahradě můžete pozorovat opice, lenochody, papoušky, tukany, kolibříky, leguány, vzácné modré motýly rodu Morpho a další obyvatele džungle.
Číst více
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Terasa
Turistika
5x 0 m2 5x

Domek je připraven pro 4-5 osob,má 2 ložnice (v každé manželská postel s moskytiérou)+ 1 pokoj a je vybaven ventilátory, trezorem, má bezplatné WI-FI, vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Dům je vhodný pro rodinu nebo blízké přátele. K dispozici je koupelna s toaletními potřebami zdarma. Sušička, pračka k dispozici.

Od 2 260 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Dlouhé pláže na dosah

Pěšky i na kole můžete prozkoumávat věhlasné karibské pláže. Jedna z těch nejkrásnějších, Playa Chiquita, je jen 400 m od domku Casa Eva. Mezi dalšími, které lemují cestu vedoucí Puerto Viejo, je i nedaleká pláž Cocles s průzračnými lagunami.

Sladké poznávání

Fascinující čokoládový zážitek vás zavede do domorodé vesnice, kde se dozvíte o kultuře Bribri. Chutnou součástí návštěvy je přehled procesu výroby čokolády, během kterého budete mít také možnost vyrobit si vlastní lahodnou tabulku. Prohlídku zakončete koupáním v nedalekém vodopádu.

Národní park Cahuita

Hlavní úlohou rozsáhlé mořské rezervace je ochrana největšího kostarického korálového útesu, který poskytuje útočiště mnoha druhům ryb a občas i želvám karetám. Pevninská část parku chrání mangrovové porosty a pobřežní tropický deštný prales se spoustou živočišných druhů. Kromě pěší vycházky podél pláže je možné podniknout plavbu lodí podél útesů nebo strávit čas šnorchlováním.

Ani minuta nudy

Každý týden se v Puerto Viejo koná sobotní farmářský trh, kde koupíte lahodné sýry, zeleninu, čokoládu či pečivo. V blízkém okolí lze zajistit aktivity, jako je šnorchlování, jízda na kajaku, pěší turistika, rafting, lekce surfování, pozorování delfínů, želv a ptáků či jízda na koni v džungli i po pláži.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Playa Chiquita
Puerto Viejo de Talamanca
Navigovat Web