Brejlovka

Rozlehlá chalupa v Jizerkách vás nenechá chladnými. Po vstupu budete nejspíš chvíli jen udiveně zírat stejně jako my. Dostane vás tu otevřený prostor a spousta místa. Neuvěřitelná kuchyně, kde vás bude bavit vařit. A společné pokoje, které si budete s rodinou nebo kamarády užívat několik dní, aniž byste museli vytáhnout paty z domu. Vyrazte do Brejlovky. Nebudete litovat.

Zde se můžete podívat na 3D prohlídku chaty.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Lyžování
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

V přízemí chaty je umístěn prostorný obývací pokoj, kam se na sedačky pohodlně vejde celá parta. Z obýváku přejdete do plně vybavené kuchyně, kde najdete naprosto vše. Pokud milujete dlouhé snídaně pohromadě, posedět můžete u velkého jídelního stolu. Mimo to se v přízemí nachází z pokojů s přímým vstupem na terasu. Zbylé najdete v patře. Celý interiér je jednoduchý a čistý, bez zbytečného nábytku. Nás kombinace šedé a masivních dřevěných trámů nesmírně baví.

 

Kde budete spát

Na Brejlovku se vás vejde až sedmnáct do šesti pokojů, další dva se poté můžou vyspat na rozkládacím gauči v obýváku. Pokoje jsou jak pro dvě, tak pro tři osoby. Přijeli jste na chatu s miminkem? Dětská postýlka se tu taky najde. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s neuvěřitelně prostorným sprchovým koutem a toaletou. Veškeré hygienické potřeby máte samozřejmě k dispozici. Pokoje jsou prosvětlené, zařízené v kombinaci bílo-šedé a dřevěných obkladů na stěnách a stropech.

Co tam můžete dělat

Umístění chaty v Bedřichově, v samém srdci Jizerských hor v sobě ukrývá spoustu příležitostí pro letní i zimní aktivity. Od Brejlovky to máte coby kamenem dohodil k vleku Loučky. V teplých dnech naopak vyrazte na výlet. Vydat se můžete například po Bedřichovských výhledech nebo s dětmi na modré putování za zázračnou vodou. V létě terasa kolem chaty přímo vybízí ke grilování a opékání špekáčků. Na zahradě pro tyto účely najdete i ohniště. Na děti majitelé také mysleli, a to v podobě herny. Na své si přijdou ale i dospělí, ti si můžou v lobby zahrát kulečník nebo elektrické šipky.

Co byste měli ještě vědět

  • Parkovat můžete samozřejmě přímo u chaty
  • Wifi připojení je samozřejmostí
  • Své čtyřnohé mazlíčky vezměte klidně s sebou

Další nabídky v této lokalitě

Chalupa Sklářská

Kouzelné chalupy

Chalupa Koškovka

Kouzelné roubenky

Chalet Bedřichov

Kouzelné chalupy

Jizerská vyhlídka

Kouzelné roubenky

Domesi Concept House - Pulečný

Kouzelné chalupy