Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Po vstupu do této chalupy v Jizerkách budete nejspíš chvíli jen udiveně zírat stejně jako my. Naprosto vás ohromí otevřený prostor a spousta místa, moderní kuchyně, kde vás bude bavit vařit a společné pokoje, které si budete s rodinou nebo kamarády užívat několik dní, aniž byste museli vytáhnout paty z domu.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V přízemí chaty je umístěn prostorný obývací pokoj, kam se na sedačky pohodlně vejde celá parta. Z obýváku přejdete do plně vybavené kuchyně - pokud milujete dlouhé snídaně pohromadě, posedět můžete u velkého jídelního stolu. Mimo to se v přízemí nachází přímý vstup z pokojů na terasu. Zbylé pokoje najdete v patře. Celý interiér je jednoduchý a čistý, bez zbytečného nábytku. Nás kombinace šedé a masivních dřevěných trámů nesmírně baví.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek

Naše tipy

Aktivity v okolí

Brejlovku najdete v Bedřichově, v samém srdci Jizerských hor, ten v sobě ukrývá spoustu příležitostí pro letní i zimní aktivity. Od Brejlovky to máte coby kamenem dohodil k vleku Loučky. V teplých dnech je naopak možné vyrazit na výlet - vydat se můžete například po Bedřichovských výhledech nebo s dětmi na modré putování za zázračnou vodou.

Hrajte si!

Na děti majitelé také mysleli, a to zřízením herny. Na své si přijdou ale i dospělí, ti si můžou v lobby zahrát kulečník nebo šipky.

Opékat, grilovat, relaxovat

V létě terasa vybudovaná kolem chaty přímo vybízí ke grilování a opékání špekáčků. Na zahradě pro tyto účely najdete i ohniště.

Civilizace na dosah

V dosahu pět minut jízdy automobilem se nachází pět restaurací, dva obchody s potravinami, pošta, horská služba, půjčovny a servisy kol a lyží, dva bowlingy a čtyři tenisové kurty.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hraničná 2304
46811 Janov nad Nisou
Navigovat Web

Ubytování

Zařízení