Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2920.80 Kč
za noc
Když se, řekne Tyrolsko, většině z nás se vybaví dechberoucí hory, skvělou lyžovačku na prašanu nebo divokou party v Après-ski baru. Ale Tyrolsko může nabídnout více než to. Pár kilometrů od Innsbrucku se nachází historické město Hall in Tyrol, v jehož centru majitelé Ursula a Marek zrekonstruovali budovu s bohatou historií a vytvořili útulný a jedinečný Kontor boutiquehotel. Ať už se zde vydáte na dovolenou nebo pracovní cestu, bude to zaručeně nezapomenutelná návštěva, která nebude tou poslední.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V minulosti tento hotel sloužil jako místo k obchodu. Dnes po rekonstrukci dostal nový účel, a to hostit lidi z celého světa a poskytovat jim zázemí na svých cestách. Dům prošel velkou rekonstrukcí. Majitelé se do toho pustili s vášní a velkou láskou pro detail. Každé ráno na vás bude čekat výtečná snídaně v barokním salónku. Můžete se těšit na domácí lahůdky a sama Ursula vám s láskou připraví vajíčka na tisíc způsobů. Zde si opravdu potrpí na regionální a sezónní potraviny a domácí produkty.
Číst více
Nespresso na pokoji
Domácí snídaně
Bezbariérový přístup
Cyklistická trať
Servis přímo od majitelů
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 823 Kč
za noc

Naše tipy

Tyrolská mincovna

Navštivte Tyrolskou mincovnu, která se nachází na hradu Hasegg. V jejích prostorách se dnes nachází mincovní muzeum s expozicí.

Obří adventní kalendář

Taky se už od poloviny listopadu těšíte na Vánoce? Tu správnou vánoční atmosféru nasajete v období adventu, kde se na fasádách domů na náměstí Oberer Stadtplatz promítají velké číslovky, které označují čtyřiadvacet prosincových dní a celé náměstí připomíná adventní kalendář.

Fanoušci divadla

Pokud máte rádi divadlo, určitě si nenechejte ujít divadelní festival Haller Gassenspiele, který se pořádá v létě.

Alpský Karwendel

Alpský park Karwendel s drsnou a nedotčenou přírodou je největším přírodním parkem v Rakousku. Nachází se zde mnoho vzácných druhů zvířat a rostlin. Určitě stojí za návštěvu. Můžete obdivovat divoké orchideje, starobylé javory a pokud budete mít štěstí, tak uvidíte i orly skalní.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Unterer Stadtpl. 7a
6060 Innsbruck
Navigovat Web