Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2159.14 Kč
za noc
Historické centrum města coby kamenem dohodil, Nitriansky hrad na dosah a na střeše unikátní SPA. To je jen malá ochutnávka toho, co Boutique Hotel 11 nabízí. Ať už pojedete do Nitry pracovně nebo za odpočinkem, jste zde správně. Tento útulný butikový hotel má za nás vše potřebné.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V hotelu budete vybírat z 40 pokojů různých kategorií zařízených v tlumených tónech a ráno začněte vyhlášenou snídani. A do čeho jsme se na tomto místě zamilovali nejvíc, je jedinečné Rooftop SPA. Finská či infra sauna, vířivka, vnější káď a hlavně celé město jako na dlani. Místo, které nelze popsat. Dopřejte si zasloužený odpočinek na střeše hotelu.
Číst více
Soukromá sauna
Wellness
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Konferenční místnost
Ve městě

Naše tipy

Nadstandardní servis

Dokonalý servis nebude čekat pouze vás, ale i vaše auto – využijte službu ruční myčky přímo v hotelu.

H11 Music

V prostorách hotelu se pravidelně konají hudební či jiné kulturní akce. O ničím nerušený pobyt se ovšem nemusíte bát, v dané termíny je možnost ubytovat se pouze s potvrzenou účastí na akci.

Doutníkový salonek

Kožená křesla, humidor plný doutníků a sklenice kvalitního alkoholu. Zavítejte do doutníkového salonku a relaxujte po svém.

Konference

S kapacitou do 50 osob vám pomohou s uspořádáním firemní akce dle vašich požadavků. Zabezpečení technického vybavení či coffee breaků je samozřejmostí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ďurková 11
94901 Nitra
Navigovat Web