Boutique apartman Mikulov

Nádherný starý dům s výhledem na mikulovský zámek, nedaleko historické židovské čtvrti má zcela výjimečný genius loci. Zvenku opraven, zevnitř citlivě rekonstruován nabízí moderní ubytování v historických kulisách. Pokoje v horním patře jsou pod střechou, ze které architekt přiznal trámoví, ve spodních patrech jsou zase zachovány klenuté stropy. Velkorysá střešní terasa, ze které si vychutnáte fantastický výhled na zámek.

Paní majitelka Rita je moc příjemná, ale mluví anglicky a německy, takže přibalte slovníček, nemáte-li alespoň základní slovní zásobu.


Číst více

Vybavení

KDE BUDETE BYDLET

Apartmán má tři samostatné pokoje s vlastním sociálním příslušenství, do kterých se vejde 7 až 9 lidí. Na pokojích vás čekají velké dřevěné postele s kováním, kombinace moderního a starožitného nábytku.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Město je centrem vinařské oblasti, takže toho rozhodně využijte a ochutnejte některých z místních lahodných moků. Mikulov je ale také uprostřed nádherné chráněné krajinné oblasti Pálava, v okolí je tam mnoho přírodních památek – například Svatý kopeček, na jehož vrchol vede křížová cesta. Najdete tu i velké množství turistických a cyklistických tras.

CO BYSTE JEŠTĚ MĚLI VĚDĚT

Děti do 6 let jsou zdarma, pokud nepotřebují vlastní postel.

K dispozici jsou tři dětské koutky. 

Domácí zvířata jsou povolena za příplatek.

Wifi zdarma v celém objektu.

Zaparkovat musíte na veřejném parkovišti poblíž apartmánů.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Apartmány 2017 Vítěz v kategorii Apartmány 2017
Veškeré ocenění

Boutique apartman Mikulov

Husova 73/31
69201, Mikulov
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Apartmány V Jámě

Apartmány

Café Fara

Penziony

Vinařství Peřina

Malé penziony

Restaurace Café Fara

Restaurace

Hotel Tanzberg

Hotely