Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1700.00 Kč
za noc
Jeden velký zážitek - to je to, co vás v Baumkronenweg čeká. Místní stezka korunami stromů totiž není zdaleka jedinou atrakcí, díky které si tu svůj pobyt užijete. Přímo v srdci tohoto zážitkového parku tu ve výšce 5 - 10 m nad zemí totiž trůní 12 stromových domů, které nabízejí vše, po čem srdce touží.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Snad každý jako dítě snil o domečku na stromě, kde zažije spoustu dobrodružství. Tady se váš sen může stát skutečností. Ráno si pochutnáte na bohaté snídani formou bufetu a k večeři vám připraví čtyřchodové menu v nedalekém gasthofu Oachkatzl. V korunách stromů načerpáte novou energii díky masáži nebo relaxaci v sauně.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2022

Naše tipy

Svět z ptačí perspektivy

Na místní 2,5 km dlouhé stezce na vás čekají různé dobrodružné stanice pro děti i dospělé. V souladu s přírodou se celá oblast stezky snaží přiblížit návštěvníkům flóru a faunu evropských lesů a ukázat vám svět z jiné perspektivy. Stezka korunami stromů je otevřená za každého počasí.

Tři země jako na dlani

Vylezte na rozhlednu, která dosahuje výšky 40 metrů a je nejvyšším bodem Baumkronenweg. Odtud budete mít dechberoucí výhled do tří zemí - Rakouska, Německa a Česka.

Zábava uprostřed lesa

Po celý rok se tu konají rozmanité akce všeho druhu a nabízejí zábavu v jedinečné atmosféře uprostřed lesa, a to za každého počasí.

Vánoční trhy v lese

V zimě si nenechte ujít jedinečnou příležitost, a to vánoční trhy uprostřed lesa. Světýlka, horký punč, pohádkově zasněžené stromy, romantická atmosféra ... no, nezní to báječně?

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Knechtelsdorf 1
A-4794 Kopfing
Navigovat Web