Babyhouse

Pokud jste se do této doby obávali jezdit s vašimi ratolestmi na dovolenou, aby rozverné děti nerušily ostatní hosty, nebo jste ještě nenašli hotel přizpůsobený dětským aktivitám, nyní jste objevili ideální místo, a to v samotném srdci Beskyd.

Jak to tam chodí

Babyhouse je rodinný dům, který, jak již název napovídá, je zaměřený na rodiny s dětmi. Nabízí ubytování v soukromí luxusních bytů zařízených v originálním stylu. Babyhouse se nachází v obci Dolní Lomná, která je součástí Chráněné krajinné oblasti Beskydy.

Kde budete spát

Rodinný dům nabízí ubytování ve třech bytech, všechny o rozloze 100 m2. Každý byt nabízí ložnici s manželskou postelí (ve dvou apartmánech jsou dokonce dvě ložnice), samostatný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, dětskou hernu a koupelnu s WC. Rovněž ke každému bytu náleží prostorná terasa, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo dětem připravit večeři na grilu, který vám bude po celou dobu pobytu k dispozici.

Co tam můžete dělat

Prostory domu jsou určeny primárně dětem, takže se nemusíte bát, že by se začaly během dne nudit a vy byste pro ně museli stále vymýšlet program. Čas mohou trávit v dětské koutku plném hraček, zahrát si nejrůznější hry na herních konzolích nebo celý den vyvádět na oplocené zahradě domu, kde je postaveno dětské hřiště s prolézačkami. Vy na ně zatím můžete dohlížet z pohodlné sedačky na venkovní zastřešené terase. Až uložíte děti večer ke spánku, můžete se s partnerem naložit do venkovní vířivky nebo si po předchozí domluvě zařídit relaxační masáž.  

V zimním období můžete s celou rodinou vyrazit na sjezdovku, v blízkosti apartmánu se jich nachází hned několik – Severka, Přelač, Ski areál Kempaland, Ski areál Mosty u Jablunkova, nebo Polanka. Po celý rok se můžete projíždět na kole či bruslích na nové cyklostezce nebo navštívit prales Mionši, známý svou vzácnou vegetací a živočichy. Po domluvě je také možnost projížďky koňským povozem.

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi v domě zdarma
  • Domácí zvířata nejsou povolena
  • Parkování přímo před apartmány

Další nabídky v této lokalitě

Roubenky na stráni

Kouzelné roubenky

Chaloupka, která existuje V poli

Kouzelné chalupy

Mezi lukami

Boutique hotely

Chaloupka, která existuje

Kouzelné chalupy

U Pařízků

Kouzelné roubenky