Babiččina péče

  5 (10 hodnoceni)

  Babička o své blízké vždy pečovala s láskou a pochopením a stejně tak se o vás postarají v lázních, které jsou jen pár kilometrů za hranicemi hlavního města. V domě obklopeném bylinkovými zahrádkami a altánky, najdete místo, kde z vás sejmou stres každodennosti. Sám majitel má rád  wellness a masáže, a tak v tomto malém penzionu najdete nespočet relaxačních prostor, kde se může člověk nejen dobře najíst, ale také si odpočinout.

  Vybavení

  KDE BUDETE SPÁT

  Na výběr máte ze sedmi vzdušných dvoulůžkových pokojů s dotykem levandule z babiččiny zahrádky. Každý pokojík má k dispozici sprchu, báječný výhled na zahrádku a na ohromující západ slunce, nebo do tichého nádvoří. 

  CO TAM BUDETE DĚLAT

  Relaxovat. Odpočinete si od všedních starostí zatímco odborníci vás budou hýčkat a rozmazlovat. Babiččina péče nabízí masáže z celého světa, z Číny i Havaje, na výběr jich jsou téměř dvě desítky. Pro dokonalou relaxaci lze doplnit dalšími relaxačními procedurami. Pro větší pohodlí vám zde poskytnou ručník, župan a pantofle. V objektu je možné si i zacvičit, probíhají tu pravidelné lekce pilates, jógy a tance.

  Až tu budete, rozhodně vyzkoušejte nějaké jídlo z místní restaurace Babiččina zahrada, kde v létě můžete pojíst v altánku na zahradě, kde se o vás postará profesionální obsluha a jídlo bude uvařené z kvalitních lokálních surovin.

  CO BY JSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

  Pokud si chcete péče skutečně užít, volte některý z vícedenních balíčků, které jsou i cenově výhodnější.

  Na masáž i další péči je lepší objednat se pár dní dopředu.

  Všechny prostory jsou nekuřácké a nepodává se zde alkohol.

  Pro klid ostatních hostů vypněte svůj mobil.

  Další nabídky v této lokalitě

   Cosmopolitan Hotel Prague

   Upper Class

    The Granary

    Hotely

     Buddha-Bar Hotel

     Upper Class

      Babiččina zahrada

      Restaurace

       Dancing House Hotel

       Hotely