Augustine, a Luxury Collection Hotel

Augustine, a Luxury Collection Hotel přímo pod Pražským hradem patří k tomu nejkrásnějšímu, kde můžete v Praze bydlet. Augustine je tvořen sedmi historickými budovami včetně Augustiniánského kláštera, kde stále žijí praktikující mniši. Buďte nároční a spokojte se jen s tím nejlepším.

Vybavení

Kde budete spát

V Augustine nebudete vědět, který pokoj si vybrat. Je jich tu hned 101 a ani jeden není stejný jako druhý. Pokoje plné luxusního italského designu včetně mramorových koupelen jsou navržené tak, aby splňovaly požadavky nejnáročnějších klientů. Je tu ale jeden pokoj, který nikde jinde asi jen tak nenajdete. Tower Suite přes tři patra s 360 stupňovým výhledem na celou Prahu.

Co tam můžete dělat

Ponořte se do klidu podmanivých procedur Augustinských lázní. Dopřejte si tělový peeling, kosmetiku, vyhlášené masáže nebo naberte nové síly v turecký lázních Hammam. Každou středu a čtvrtek v zahradách pořádají skvělé BBQ večery na otevřeném ohni. Středy s DJ a čtvrtky za doprovodu živé hudby. Za skvělým jídlem si sem ale zajděte jakýkoliv den. Tohle musíte ochutnat, tohle musíte zažít.

Co byste měli ještě vědět

Co takhle svatba v klášterních zahradách?

Uspořádejte v Augustinu firemní konferenci nebo jakýkoliv večírek

Ráno se podávají báječné snídaně

Parkovat můžete za denní poplatek

Mazlíčci jsou vítáni

Pro váš komfort je tu 24 hodinový servis

Další nabídky v této lokalitě

Residence u Černého Orla

Hotely

Apartmán Karlův most

Apartmány

Dům u tří havranů

Apartmány

Apartmány 29

Apartmány

Aria Hotel Prague

Upper Class