Aufberg

Kouzelné místo v Rakousku

Aufberg 1110 a 1113. Ptáte se, co znamenají ta čísla? Odpověď je snadná. 1110 a 1113 udávají nadmořskou výšku, v které se ubytování nachází. Tady je snadné zažít úplnou svobodu a co není pro život důležité, starosti a trable, zanechte v údolí. Život tu je pak mnohem jednodušší. 


Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Aufberg 1110 a 1113, to jsou dva prázdninové domy v Salzburger Land. Domy jsou vzdušné, světlé, plné kvalitného dřeva. Navíc mají všude velká okna, kterými se můžete kochat nad krásami rakouských Alp. Ten pohled je nezapomenutelný.

Kde budete spát

V přízemí domu 1110 je apartmán pro dvě osoby, v druhém domě 1113 dokonce pro tři. Oba apartmány mají vždy velkou ložnici s pohodlnou postelí, koupelnu se sprchovým koutem a prostorný obývák s plně vybavenou  kuchyní. Oproti zbývajícím dvou apartmánům mají tyto byty celou zahradu jen pro sebe. Horní apartmány mají naopak zase velkou terasu a vejdou se do nich pohodlně až čtyři osoby.

Co tam můžete dělat

Salzburger Land nabízí celou řadu letních i zimních aktivit. Léto je tu skvělé pro vodní sporty, golf, turistiku nebo jízdu na horských kolech, v zimě sem vyrazte za sněhem, kterého tu je vždy dostatek. Poslouží vám k tomu  třeba lyžařské středisko Kitzsteinhornu nebo Schmittenhöhe v Zell am See. Po celém dni si už užijte jen chvíle strávené na ubytování před zapáleným krbem, s rozečtenou knížkou nebo se ohřejte v rozpálené sauně.

Co byste měli ještě vědět

Parkovat můžete ihned u ubytování

K wifi se samozřejmě připojíte

Pejsky vezměte za drobný  poplatek klidně s sebou

V okolí je plná občanská vybavenost

Další nabídky v této lokalitě

Das Kohlmayr

Upper Class

ARX Boutiquehotel

Boutique hotely

Rittis Alpin Chalets Dachstein

Apartmány

Mama Thresl

Boutique hotely

Holzleb'n rodinná vesnička

Apartmány