Aquarius

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V centru města, ve víru šumu, a přesto dokonalý klid a soukromí. Moderní apartmány, kde majitelé pamatovali i na ten poslední detail a připravili pro vás tak unikátní místo, odkud se vám rozhodně nebude chtít odjíždět. Vystoupejte do dvoupodlažního luxusu, kde na samém konci spatříte dokonalý výhled na celou Prahu.


Když vejdete do rezidence Rybná, výtah vás doveze přímo do vašeho apartmánu. Vystupte v nejnižším patře, kde si vyberete jednu ze čtyř ložnicí. Jedna rada pro vás: buďte rychlejší než vaši přátelé a zaberte ložnici se soukromou terasou. Vychutnáte si tam tak své ranní espresso hezky v klidu. Vystoupejte po schodech do druhého patra a zamilujte se do obrovské dřevěné kuchyně, v které bude chtít začít vařit i ten, který normálně zvládne uvařit jen čaj. 

Číst více

Vybavení

Kde budete spát

Do prostorného penthousu se vás vejde až devět, tak vyrazte s partou přátel do centra Prahy. Najdete zde čtyři prosvětlené ložnice s nadstandardně velkými postelemi a samostatnými koupelnami, oddělenými od ložnice pouhou skleněnou příčkou. Samozřejmostí je plná vybavenost koupelny včetně ručníků, luxusní kosmetiky nebo například pračky a sušičky. 

Co tam můžete dělat

Ať už se z hotelu vydáte vpravo nebo vlevo, všechny cesty vás zavedou na krásná místa Prahy. Díky skvělému umístění apartmánu jsme za pár minut na Staroměstském náměstí obdivující Orloj, v Karlíně potulující se po parcích a kavárnách nebo na Václavském náměstí, zpříjemňujíc si svůj den nákupy. Až se večer vrátíte na ubytování, objednejte si donášku večeře, rozdělejte si šampaňské a naložte se do vířivky. Taková večerní Praha pod širým nebem je opravdová nádhera.

Co byste měli ještě vědět

Wifi je zde samozřejmostí

Vaši čtyřnozí mazlíčci si zde také najdou své místo

Na snídani si můžete zaskočit do jednoho z partnerských hotelů

Něco vám schází nebo potřebujete s čímkoliv poradit? Hotelová recepce vám je kdykoliv ochotně k dispozici

Nezoufejte, že jste nestihli residenci v létě. Zimní Praha má také něco do sebe a vířivku si užijete možná ještě více

Ocenění

  • Vítěz v katgorii Apartmány 2018 Vítěz v katgorii Apartmány 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány

The Emerald

Boutique hotely

MeetMe23

Hotely

Maximilian Hotel

Hotely

Hotel Casa Marcello

Hotely