Apartmány V Jámě

Jen málo měst v Česku se může pyšnit takovou atmosférou jako Mikulov na jižní Moravě. Toto město s vůní jihu nabízí poznávání všemi smysly. Můžete se kochat jedinečnými architektonickými památkami regionu, užívat si nádhernou přírodu všude kolem a ochutnávat dobré víno, které se na místních vinicích pěstuje.

Dokonalé okolí si žádá i dokonalé ubytování, a to najdete v apartmánovém domě V Jámě, přímo v srdci města. Majitelé si potrpí na na styl a design, a tak se můžete těšit na skutečně neopakovatelné prostředí. Navíc má každý apartmán neopakovatelný výhled na Mikulov z oken a prostorných teras, takže se místními krásami můžete kochat, i když si zrovna potřebujete odpočinout. 

Číst více

Vybavení

Kde budete spát

V apartmánovém domě najdete tři byty, každý z nich je designovým originálem. Rosé apartmán nabízí čtyři lůžka a další dvě přistýlky, velkorysou obývací část propojenou s plně zařízenou kuchyní. Bílý apartmán pohodlně ubytuje rodinu či skupinu přátel na třech lůžkách a dvou přistýlkách, apartmán má plně zařízenou kuchyni propojenou s jídelní a obývací částí. Oba apartmány mají též nádhernou terasu s výhledem na historickou část města. Červený apartmán je nejmenší, pro dvě osoby. Jeho jedinečnost spočívá v řešení střešních oken, které jsou orientovány na všechny světové strany, díky čemuž poskytují záplavu světla po celý den. Vidět je odtud Svatý kopeček, mikulovský zámek, jakož i Kozí hrádek.

Co tam můžete dělat

V regionu se pěstuje skvělé víno, takže si rozhodně dopřejte sklenku kvalitního moku – ať už jde o Pálavu, Modrý Savignon či Tramín. Pálavsko je však i skvělým místem pro turisty, vydejte se například do jeskyní Na Turoldu nebo na vinařskou naučnou stezku po Mikulově. Toužíte-li spíš po památkách, navštivte Lednicko-valtický areál, zapsaný na seznamu UNESCO.

Co byste měli ještě vědět

Parkování je na ulici, což může být pro někoho komplikace.

Wifina je samozřejmostí.

Domácího mazlíčka nechte doma.

Děti do dvou let ubytují zdarma.

Ubytování můžete zaplatit pouze v hotovosti.

Další nabídky v této lokalitě

Prosecco Residence Marko

Penziony

Apartmány Antico

Apartmány

Pastuška

Penziony

Sousedi Pavlov

Apartmány

Café Fara

Penziony