Apartmány V Jámě

Jen málo měst v Česku se může pyšnit takovou atmosférou jako Mikulov na jižní Moravě. Toto město s vůní jihu nabízí poznávání všemi smysly. Můžete se kochat jedinečnými architektonickými památkami regionu, užívat si nádhernou přírodu všude kolem a ochutnávat dobré víno, které se na místních vinicích pěstuje.

Dokonalé okolí si žádá i dokonalé ubytování, a to najdete v apartmánovém domě V Jámě, přímo v srdci města. Majitelé si potrpí na na styl a design, a tak se můžete těšit na skutečně neopakovatelné prostředí. Navíc má každý apartmán neopakovatelný výhled na Mikulov z oken a prostorných teras, takže se místními krásami můžete kochat, i když si zrovna potřebujete odpočinout.

Číst více

Vybavení

Kde budete spát

V apartmánovém domě najdete tři byty, každý z nich je designovým originálem. Rosé apartmán nabízí čtyři lůžka a další dvě přistýlky, velkorysou obývací část propojenou s plně zařízenou kuchyní. Bílý apartmán pohodlně ubytuje rodinu či skupinu přátel na třech lůžkách a dvou přistýlkách, apartmán má plně zařízenou kuchyni propojenou s jídelní a obývací částí. Oba apartmány mají též nádhernou terasu s výhledem na historickou část města. Červený apartmán je nejmenší, pro dvě osoby. Jeho jedinečnost spočívá v řešení střešních oken, které jsou orientovány na všechny světové strany, díky čemuž poskytují záplavu světla po celý den. Vidět je odtud Svatý kopeček, mikulovský zámek, jakož i Kozí hrádek.

Co tam můžete dělat

V regionu se pěstuje skvělé víno, takže si rozhodně dopřejte sklenku kvalitního moku – ať už jde o Pálavu, Modrý Savignon či Tramín. Pálavsko je však i skvělým místem pro turisty, vydejte se například do jeskyní Na Turoldu nebo na vinařskou naučnou stezku po Mikulově. Toužíte-li spíš po památkách, navštivte Lednicko-valtický areál, zapsaný na seznamu UNESCO.

Co byste měli ještě vědět

  • Parkování je na ulici, což může být pro někoho komplikace.
  • Wifina je samozřejmostí.
  • Domácího mazlíčka nechte doma.
  • Děti do dvou let ubytují zdarma.
  • Ubytování můžete zaplatit pouze v hotovosti.

Další nabídky v této lokalitě

Café Fara

Penziony

Sousedi Pavlov

Apartmány

Wellness Hotel Volarik

Hotely

Renesanční dům Mikulov

Apartmány

Pastuška

Penziony