Apartmány U rybníčku

Mezi Příbramí a Táborem jsme objevili opravdovou nádheru. Uprostřed malebné vesničky na vás čekají apartmány s milou majitelkou Ivou. Přes sto let starý dům, který původně sloužil jako zájezdní hostinec, se proměnil v krásný penzion. Majitelé zrekonstruovali celé secesní stavení včetně veškerého nábytku, který v něm po posledních majitelích zůstal. Výsledkem je místo, které na vás dýchne historií a stylem ladící celý pobyt do posledního detailu.

Cena od1200 Kč Pokoj /noc

Kapacita 18 osob

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Jakmile vstoupíte velkými vraty do dvora, rozprostře se vám pohled na celou budovu, v jejíž levém křídle jsou umístěné apartmány pro hosty. Celá tato část má vlastní vstup, takže nemusíte mít strach, že byste při průchodu do pokoje zabloudili. V místnostech najdete původní nábytek, dřevěné podlahy a výhledy ze špaletových oken. Samozřejmostí je vlastní koupelna a nově také sdílená kuchyňka na pavlači pro případ, že by vás přepadla chuť na něco dobrého.

Kde budete spát

Ve světlých pokojích na dvoulůžkových postelích s kvalitními matracemi. Uvelebte se na lůžku s dřevěným čelem a nechte se probudit paprsky slunce nebo řinčením deště na skla oken. Vypněte si telefony a užijte si pomalé vstávání ve vesnici, kde budík je stále ještě nahrazený kohoutem a kde vás na celý den naladí ranní procházka k rybníčku a k jeho probouzejícím se obyvatelům.

Co tam můžete dělat

Jižní Čechy jsou na nejrůznější výlety bohaté natolik, že uspokojí téměř jakýkoliv typ turisty. Můžete se jet vyrazit vykoupat k vodní nádrži Orlík nebo na prohlídku zámku Orlík, který je umístěn na skalnatém ostrohu. Za výlet určitě stojí i hrad Zvíkov nebo zážitkový park Zeměráj. Nenechte si ujít také kurz přípravy raw food s paní Ivou, která vlastnila vyhlášené bistro Raw for You v Praze. Pokud patříte spíše mezi městské typy, projděte se po krásném Písku nebo Táboře.

Co byste měli ještě vědět

  • parkování i wifi je vám k dispozici
  • apartmány 03 a 04 mají vlastní vstup z pavlače a apartmán 05 má vlastní kuchyň
  • káva a čaj po celou dobu pobytu zdarma
  • doobjednejte si snídani v košíku až do postele od paní majitelky
  • možnost uspořádání svateb, teambuildingů, školení, kurzů a hlavně - skvělých joga pobytů
  • možnost pronájmu krásného secesního sálu a bývalého výčepu s krbem
  • kdyby vás přepadl velký hlad, za zahrádkou je skvělá místní hospůdka

Další nabídky v této lokalitě

Kouzelná Samota

Kouzelné chalupy

hideandseek - Aranka na Jezírku

Glamour camping

Tiny Vacation

Kouzelné chalupy

Panství Dlouhá Lhota

Boutique hotely

Zámek Mitrowicz

Boutique hotely