Apartmány U Modré Kachničky

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Na chvilku zpomalte a v samém srdci magické Prahy najdete další kouzlo - apartmány U Modré kachničky. Téměř každá památka, na kterou si vzpomenete, je odsud v docházkové vzdálenosti. Přesto zde mají hosté klid, hluk velkoměsta sem nedolehne. Apartmány navazují na velký úspěch stejnojmenných restaurací, takže i ubytování zde bude jedinečné.


Kde budete spát

V nabídce je šest různě velkých luxusních apartmánů, které jsou moderně vybavené,  najdete v nich umělecké prvky a prostor je velmi dobře využitý. Apartmány mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem a toaletními potřebami. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Kuchyně v apartmánech je dobře vybavená, najdete zde všechny věci, které by snad potřeboval profesionální kuchař na dovolené.

Co tam můžete dělat

Přímo v domě je vynikající restaurace, kde i ten nejmenší detail starožitného interiéru hraje roli stejně důležitou jako každá surovina receptech. Hosty obklopí starožitný nábytek a ručně malované zdi – v duchu art deco. Šéfkuchař Michal Váňa vařil pro pro švédského a norského krále. Jeho pochoutky v Praze pak ochutnali další slavní hosté jako Václav Havel, Sean Connery či kapela Pink Floyd. 

Budete bydlet na Starém Městě, tedy v nejstarší části metropole, která je celá prošpikovaná historickými památkami. Obecně pak je Praha považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, za procházku stojí celé historické centrum. Můžete jen tak bloumat starobylými uličkami, kam vás nohy ponesou. Nebo si naplánujte trasu po tradičních turistických cílech, jako je Karlův most, Staroměstské náměstí, Pařížská ulice, Václavské náměstí...

Co byste měli ještě vědět

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Ubytování s domácími mazlíčky.

Wifina v celém objektu zdarma.

Parkování u apartmánů není možné.

Další nabídky v této lokalitě

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

The Grand Mark Prague

Upper Class

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class

Lucy & Martin Apartments Prague

Apartmány

Mosaic House Design Hotel

Hotely