Apartmány AP19

  5 (0 hodnoceni)

  V AP19 vám nabízí vysoký komfort ubytování v sedmi moderních apartmánech v nádherném horském prostředí. Nachází se v těsné blízkosti několika skiareálů, cyklostezek a mnoha zajímavých turistických cílů a měst jako jsou Karlovy Vary, Loket a Ostrov nad Ohří. Každý prodloužený víkend si můžete vybrat ze zajímavé nabídky pobytových balíčků za skvělé ceny. Budou zde o vás rádi pečovat a postarají se o vaše maximální pohodlí. Nechte se hýčkat v privátním wellness nebo odpočívejte se sklenkou vína v ruce na slunné terase či v krásné zahradě.

  Vybavení

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  Nemáte ponětí, kam se v novém prostředí podívat? Nevadí! Pomůžeme vám s plánováním vaší dovolené a těšíme se, že přeměníme každý den ve chvíle nabyté zážitky a příběhy. Přijedete k nám na lyže, za poznáním přírody či místních starodávných dolů a šachet nebo si budete jen užívat nicnedělání na dece na naší zahradě?

  Přijeďte načerpat novou sílu a energii! Ať už přijedete v zimě nebo v létě, v klidu si můžete užít váš oblíbený sport nebo si zkusit nový. Krajina kolem nás je propletená nespočtem cyklostezek a turisticky zajímavých míst, kam stojí za to dojít i pěšky! Nebojte se v zimě dovést plavky. Aquaparky najdete jak na české, tak i na německé straně hranic v příjemné dojezdové vzdálenosti od AP19.

  Apartmány AP19
  Pstruží 19
  363 01, Merklín - Pstruží
  Česká republika

  Další nabídky v této lokalitě

   Dvůr Perlová voda

   Restaurace

    Angusfarm

    Penziony

     Dvůr Perlová voda

     Penziony

      Angusfarm restaurace

      Restaurace

       Villa Patriot

       Hotely