Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2347.10 Kč
za noc
Tady se vám bude tajit dech. Jinými slovy snad ani nejde popsat krásu čtyř apartmánů v centru Trnavy, které najdete v měšťanském renesančním domě z roku 1620. Ohromí vás nejen jejich velkorysost, ale také spousta detailů, které jak vzdávají hold jak historii, tak se nebojí současných trendů.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Apartmány najdete v prvním poschodí a vstupuje se do nich z podloubí s renesančním arkádovým sloupořadím. Jsou překrásně zařízené s původními stropy, které nechali majitelé zrestaurovat.
Číst více
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Cyklistická trať
Konferenční místnost

Naše tipy

Národní kulturní památka

Je to tak - usínat budete ve zdech domu, který patří mezi nejvýznamnější památky měšťanské kultury v Trnavě a od roku 2010 se řadí mezi národní kulturní památky.

Trnava

O svůj přísun kulturního vyžití nepřijdete ani v Trnavě. Celoročně se zde konají různé akce, výstavy či koncerty.

Na výlety do okolí

Trnava patří do významné vinařské oblasti Malých Karpat a za turistickými či vinařskými chodníčky to nebudete mít daleko.

Rána bez starostí

Zajděte si na snídani do majiteli doporučované kavárny Synagoga, kterou najdete hned za rohem či nedalekého Thalmeineru, který navazuje na tradici trnavských prvorepublikových kaváren.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Halenárska 6
91701 Trnava
Navigovat Web