Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Jen pár kroků od historického centra Českého Krumlova najdete bývalý ateliér proslaveného krumlovského sochaře Miroslava Párala. Proměnil se v apartmán, avšak umělcovy obrazy a sochy zůstaly. Nechte se obklopit uměním ze všech stran a ponořte se do světa nekonečné fantazie! 

Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Je to jako bydlet v umělecké galerii - místo klasického světla vám na cestu mezi sochami posvítí pouliční lampa, nohy od konferenčního stolu jsou lidské, a knihu z knihovničky v prvním patře si můžete položit přímo na hlavu myslitele. Podobných překvapení a neotřelých detailů tady najdete spoustu. Dvoupatrový apartmán je pastvou pro oči pro všechny umělecké nadšence i laiky. Ihned při vstupu vás pohladí múza a ohromí prosvětlený a otevřený prostor.
Číst více

Naše tipy

Objevte místní kavárny a pekárny

Snídaně sice není v ceně, ale kdo by chtěl v Krumlově zůstávat jen uvnitř. Vyražte objevovat místní kavárny a pekárny, které vám pan majitel velerád doporučí.

Ideální pro páry

Místo je jako stvořené pro milence, ale pokud se rozhodnete na výlet i s dětmi, určitě se tady zabaví.

Tajemství rudé vany

Její umístění není náhodné, pokud se ponoříte hlavou těsně nad pěnu a hladinu, máte výhled z okna přímo na protější hrad. Tento detail vymyslel přímo Miroslav Páral a buďte si jistí, že není zdaleka jediný.

Díla Miroslava Párala

Na procházce romantickým Krumlovem zjistíte, že díla Miroslava Párala jsou rozeseta po celém městě. Přečtěte si o svérázném umělci nejprve něco v publikacích přichystaných v apartmánz a vyrazte po jeho stopách.

Jedinečný kulturní zážitek

V letních měsících si nenechte ujít inscenace od těch největších světových autorů na otáčivém hledišti. Vybrat si můžete z opery, činoher nebo baletu.

Bavte se jako umělec

U vintage posezení si můžete zahrát šachy, poslouchat gramofon, nebo si vybrat knížku z nekonečně bohaté knihovny a rozjímat mezi obrazy. A kdybyste chtěli chytit nějakou vlastní múzu, doporučujeme posezení v okně s naprosto jedinečným výhledem na proudící řeku a historické město.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Fortně 182
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web

Ubytování

Přímo naproti apartmánu je další galerie Miroslava Párala. Apartmán je skvělým výchozím bodem pro procházky Krumlovem. Přivítá vás syn umělce Martin Páral, který vám rád doporučí to nejlepší z Krumlova.

Zařízení

Parkování je v ceně. Z gramofonových desek doporučujeme třeba Karla Gotta. Wifi je k dispozici v celém objektu.