Antonie hotel

Představte si místo uprostřed města, kde není slyšet žádný hluk, všude kolem je zeleň a když nebudete chtít, nemusíte opouštět hotel. Najdete v něm totiž vše, co potřebujete. Toužíte po sportu? Není problém. Nebo naopak chcete víkend po náročném pracovním týdnu pouze relaxovat a dopřávat si skvělé jídlo? I to zde najdete. V hotelu Antonie ve Frýdlantu

Vybavení

  • Industriální prostor
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Plánujete vyrazit s kolegy na firemní teambuilding, kde byste se jednak rádi dobře vyspali, ale mimo práci se i skvěle pobavili a uvolnili? Přesně pro vás je hotel Antonie. Hotelový personál vám připraví zábavu, jakou si budete přát. Jste všichni sportovci? Zahrajte si turnaj ve squashi. Nebo naopak rádi vaříte? Šéfkuchař pro vás připraví kurz vaření a večer si můžete vychutnat své kulinářské výtvory při degustaci vína.

Kde budete spát

Hotel Antonie nabízí 23 pokojů od těch dvoulůžkových, až po velké rodinné apartmány. Všechny pokoje jsou velkorysé, takže dokonce i ten nejmenší vás překvapí svou velikostí. Ke každému nabízenému ubytování je samozřejmostí prostorná koupelna se sprchou či vanou, včetně županů a přírodní kosmetiky.

Co tam můžete dělat

Ačkoliv prostory spa zóny jsou o něco menší, než jsme zvyklí, v hotelu to dohnali množstvím nabízených služeb. Využít tak můžete římské lázně, několik druhů saun, bazén, relaxační místností s výhledem na okolí, nebo se zajděte uvolnit na masáž. Na své si zde přijdou i milovníci sportovních aktivit, jako je squash, badminton, cyklistika nebo také běžky a lyže. 

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi je zde samozřejmostí
  • V ceně ubytování máte snídaně formou švédských stolů
  • Po celý den můžete zdarma využívat wellness centrum

Antonie hotel

Zelená ulice 905
464 01, Frýdland
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Montanie hotel

Hotely

Hausboaty Ypsilon Golf Liberec

Apartmány

Prezidentská chata

Penziony

Zaječí důl

Malé penziony

Hotel Královka

Hotely