Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2357.00 Kč
za noc
Ötztal, ve spolkové zemi Tyrolsko, je 65 kilometrů dlouhé alpské údolí, které je obklopeno majestátnými třítisícovkami. S příjezdem najednou pocítíte, že všechny vaše problémy jsou v porovnání s těmi horskými obry zanedbatelné a naladíte se na vlnu pozitivní energie, kterou okolní příroda vysílá. A to nejlepší zázemí najdete v All Suite Resort Ötztal, nacházející se hned na začátku údolí, ve kterém si užijete zasloužený relax.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Stále si lámete hlavu nad tím, zda strávit dovolenou v klidu a soukromí apartmánu nebo se chcete trošku rozmazlit a dopřát si hotelový komfort? V All Suite Resort Ötztal zabijete dvě mouchy jednou ranou. Ubytujte se v moderně zařízeném a prostorném apartmánu, kde budete mít pocit, že je to vaše druhé doma a k tomu si objednejte hotelové služby, tak jak vám to bude vyhovovat. Bude to dovolená ušitá na míru přímo pro vás. Třešničkou na dortu je zdejší luxusní wellness s venkovním bazénem.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2022
S domácím mazlíčkem
Biotop
Bezbariérový přístup
Wellness
Cyklistická trať
Venkovní bazén

Naše tipy

Celý den v županu

Užijte si sladké nic nedělání a vyzkoušejte luxusní wellness, který resort nabízí. Nebude vědět, kam dřív; parní lázeň, panoramatická sauna, vyhřívaný venkovní bazén?

#instafriendly

Když budete v Tyrolsku, návštěva lázní Aqua Dome nesmí chybět na vašem seznamu. Krásně si zde odpočinete a ještě si pořídíte cool fotku na instáč.

Tyrolské ledovce

Zábavu nejen na lyžích si v nadmořské výšce 3000 metrů nad mořem můžete dopřát po celý rok. Stačí si jen vybrat jeden z pěti ledovců.

Gastro okénko

Říká se, že láska prochází žaludkem a něco na tom bude. Jen pár metrů od resortu najdete nespočet restaurací, kde budete moci také ochutnat místní kuchyni. Za zkoušku stojí Kasspatzln nebo Tiroler Gröstl. Budete se oblizovat až za ušima.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Örlachweg 4
6433 Oetz
Navigovat Web