Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1971.54 Kč
za noc
Zasněžené svahy a nebe na dosah budete mít v apartmánech All Suite Kühtai, které se nacházejí v srdci horského střediska Kühtai, které se svou nadmořskou výškou 2020 metrů je jedním z nejvýše položených lyžařských středisek Rakouska. Zde na vás čekají jak dny zaslouženého odpočinku, tak i dny nabité adrenalinem. Záleží jen na vás, co si vyberete.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Klid a soukromí apartmánu nebo hotelový komfort? Pokud váháte mezi apartmánem a hotelem, už nemusíte. V All Suite Residence Kühtai přišli s konceptem kombinace apartmánu a hotelu. Ubytujte se v moderně zařízeném a prostorném apartmánu a k tomu si objednejte hotelové služby, tak jak vám to bude vyhovovat. Bude to dovolená ušitá na míru přímo pro vás.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Wellness
Cyklistická trať
Bežkařská trať

Naše tipy

Nejvyšší vodopád Tyrolska

Udělejte si výlet k nejvyššímu vodopádu Tyrolska, Stuibenfall. Bude to neskutečná podívaná přírodních sil. Jen počítejte s tím, že si budete muset vyšlápnout pár schodů.

Pro děti

V Kühtai je pro děti k dispozici lyžařská škola a dětský park.

Noční lyžování

Dvakrát v týdnu je zde možné lyžovat i v pozdních večerních hodinách na osvětlených sjezdovkách.

Spa

V zimních měsících rozhodně využijte saunu nebo parní lázeň, které apartmány nabízejí. Po celodenním dni stráveném na svahu, to jistě přijde vhod.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kühtai 18
6183 Silz
Navigovat Web