Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2243.42 Kč
za noc
Fiberbrunn je tyrolská vesnička nedaleko známého horského střediska Kitzbühl. Je to vesnice plná kontrastů, od dechberoucí podívané na hory přes zvlněné kopce a pastviny až po fascinující oblasti, kde se vyřádí každý, kdo miluje jízdu v hlubokém sněhu. Ve Fieberbrunnu se také nachází All-Suite Resort Fieberbrunn. Místo, které jako oblast sama, není jednotvárné. Přizpůsobí se vám tak, abyste prožili přesně takovou dovolenou, jakou jste si vysnili.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Klid a soukromí apartmánu nebo hotelový komfort? Pokud váháte mezi apartmánem a hotelem, už nemusíte. V All-Suite Resort Fieberbrunn přišli s konceptem kombinace apartmánu a hotelu. Ubytujte se v moderně zařízeném a prostorném apartmánu a k tomu si objednejte hotelové služby, tak jak vám to bude vyhovovat. Bude to dovolená ušitá na míru přímo pro vás.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Wellness
Bežkařská trať
Singltrek

Naše tipy

Letní grilovačka

Co by to bylo za léto bez grilovačky, že? V All suites máte možnost si zapůjčit elektrický grill a užít si příjemné letní večery s rodinou a kamarády u dobrého jídla.

Lyžařské středisko Skicircus

V lyžařském středisku Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn se rozdhodně nudit nebudete. Projeďte 270 kilometrů sjezdovek, kde budete mít ideální podmínky pro lyžování, snoawboard i freeski.

Wellness

Nahoďte na sebe župan a užijte si wellness. V sauně nebo v parní lázní si odpočinete a dobijete baterky.

Snídaně skoro až do postele

Přejete si snídani až do postele nebo alespoň před dveře vašeho apartmánu? Zde budou vaše přání vyslyšena. Jednoduše si den předem objednejte snídaňový box a vychutnej si snídani v soukromí apartmánu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dorfstraße 25
6391 Fieberbrunn
Navigovat Web