Platba kreditní kartou

Platba kartou se vyplatí

 • bezpečný a pohodlný způsob nakupování

 • v okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost

Platba kartou je bezpečná

 • při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a VISA umožňující bezpečné platby kartou na internetu

 • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance

 • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o vaší platební kartě

 • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

Jaké karty přijímáme?

 • VISA

 • VISA Electron

 • MasterCard

 • Maestro (v případě, že vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure)

Přijímáme všechny karty VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard. České banky však většinou umožňují používání pouze embosovaných (reliéfních) karet - tedy nikoli elektronické karty VISA Electron a Maestro. Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou výhradně určeny k nákupu na internetu.

Informujte se u své banky o možnosti používání vaší karty k placení na internetu.

Visa Visa Electron MasterCard Maestro

 

Jak u nás zaplatíte?

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží/služby využít k platbě vaši platební kartu, zobrazí se Vám po dokončení objednávky odkaz na stránku, na které označíte druh platební karty. Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky (Česká spořitelna a. s.), která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 - poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty.

Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

O výsledku transakce jste informování e-mailem.

Pokud banka nepotvrdí autorizaci vaší karty, může to být z následujících důvodů:

 1. údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně

 2. na vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce

 3. platební karta nemá povolené použití pro transakce na internetu, je nutné obrátit se přímo na vaši banku

Přítomnost log Verified by VISA kartové asociace VISA a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

Opakované platby kartou

Pro úhradu objednávky má plátce možnost využít platbu kartou online. Při první platbě se zobrazí standardní platební brána, kde plátce zadá údaje o platební kartě a údaje pro 3-D Secure ověření, čímž je zajištěna nejvyšší možná úroveň zabezpečení. Karetní data budou uložena na straně banky. V případě další objednávky registrovaného plátce, po potvrzení objednávky, se zobrací pouze krátká notifikace „probíhá platba“, plátce již není směrován na platební bránu a následně e-shop zobrazí výsledek platby.

 

 

 

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?